Szlakiem turystyki medycznej po Polsce

Okazuje się, że do naszego kraju decydują się przyjeżdżać turyści z całej Europy, by skorzystać z zabiegów chirurgii plastycznej, stomatologii czy estetyki. Tak rozwija się turystyka medyczna. Nasze sanatoria oraz SPA starają się kusić promocjami i zniżkami. To wszystko sprawia, że pojawiających się u nas turystów jest coraz więcej. 

Polska turystyka medyczna w światowej czołówce

Kilka lat wystarczy, by Polska stała się liderem turystyki medycznej w Europie. Tak naprawdę już teraz przed nami są jedynie Węgrzy oraz Czesi. Jest wiele czynników, które przyciągają do nas turystów. Przede wszystkim obierają oni jako kierunek swojej podróży duże miasta, w których łatwiej będzie się im kontaktować z innymi, ponieważ są to najczęściej osoby nie znające naszego języka. Do najczęściej odwiedzanych miast zaliczyć możemy Warszawę, Kraków, Wrocław czy Szczecin. Dla takich osób największą zaletą będą przede wszystkim niskie ceny w stosunku do tego co mają w swoich krajach, ale ważne będzie także znajomość języka angielskiego przez personel w takich klinikach. Jeśli chodzi o koszty to będą one o około 40% niższe gdy chodzi o operacje plastyczne i o około 70% niższe, gdy chodzi o zabiegi stomatologiczne. 

 

 

W Polsce pojawiają się nie tylko najbliżsi sąsiedzi, ale także często gościmy: Brytyjczyków, Belgów, Serbów, Japończyków, Chińczyków, Szwajcarów, Francuzów, Amerykanów, Kanadyjczyków, Ukraińców, Australijczyków. Największe zainteresowanie wzbudza obecnie turystyka stomatologiczna. Na pewno warto zauważyć w tym miejscu duże miasta, gdzie jest wiele dobrze wyposażonych klinik. Stosowanie nowoczesnych technologii i połączenie duże doświadczenie lekarzy to czynniki, które sprawiły, że mamy wiele gabinetów, które są polecane. Nie chodzi tutaj jedynie o leczeniu podstawowym i zachowawczym, ale w grę wchodzą także bardziej skomplikowane zabiegi takie jak: stomatologia dziecięca, ortodoncja, protetyka, chirurgia szczękowo-twarzowa czy endodoncja, wybielanie zębów a także stomatologia kosmetyczna. 

Okulistyka w Polsce

Wydaje się, że o tańszym leczeniu alternatywnym marzy wielu z nas. Obcokrajowcy to motor napędowy dla naszych usług medycznych. Szczególnie dobrze poza stomatologią w ostatnich latach rozwija się również okulistyka. W największych miastach pojawia się bardzo wielu turystów szukających zabiegów okulistycznych. Najczęściej taka dobra klinika będzie w stanie zaoferować nam wiele nowoczesnych zabiegów, które będą również dostosowane do wieku pacjenta. Operacja zaćmy oraz korekcja laserowa oczu to rozwiązanie, które wzbudza największe zainteresowanie pacjentów. W takich placówkach nie brakuje oczywiście bardziej nowoczesnych zabiegów takich jak: operacja powiek, kanalików łzowych, poprawienie soczewek, wszczepienie soczewek, leczenie AMD, witrektomia i inne takie mniej znane zabiegi. Okazuje się, że ceny też nie będą szczególnie wysokie i podstawowe zabiegi kosztować będą kilkadziesiąt złotych.

Więcej na: http://4healthtraveldent.com/first-appointment

O serwisie

Portal poświęcony tematyce motoryzacyjnej oraz technologicznej

Jak wybrać odpowiednią felgę?
W jaki sposób poradzić sobie z zawieszeniem?
Jakie wybrać dodatki do wystroju wnętrza?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

Black Weekend

wiertarko wkrętarki

farby do wnętrz

Kontakt

kontakt@mogilnocity.pl

Galeria