Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna rozwinęła się oczywiście doskonale i ma dla nas wiele ciekawych zabiegów, dzięki którym będzie można zadbać o piękno własnej skóry. Mamy jednak kilka takich zabiegów, które szczególnie radzą sobie z odmładzaniem twarzy. Tych kilka najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej szczególnie upodobali sobie klienci gabinetów. 

Medycyna estetyczna rozwinęła się świetnie i te zabiegi nieinwazyjne są rzeczywiście istotnym wsparciem, ponieważ poprawiają jędrność, kondycję skóry, pozwalają modelować kontur twarzy i zmniejszą przebarwienia. Większość nie będzie wymagać wcześniejszego przygotowania skóry czy też stosowania znieczulenia. Bywa jednak niekiedy tak, że pojawi się obrzęk czy jakieś zaczerwienienie. Efekty zabiegów najczęściej nie są na stałe i po jakimś czasie będziemy musieli je powtarzać, jeśli chcemy by ten efekt się utrzymywał. Wiele zabiegów również przygotowuję się  seriach i tak trzeba je podawać. 

Botoks, czyli toksyna botulinowa

Botoks to toksyna botulinowa, która będzie blokowała połączenia nerwowe i zagwarantuje rozluźnienie mięśni. Efektem tego będzie mniej widocznych zmarszczek mimicznych. Botoks jest stosowany do redukcji zmarszczek i będzie utrzymywał się przez kilka miesięcy. 

Botox, botoks Warszawa - wygładzanie zmarszczek mimicznych

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Metoda zwana "wampirzym liftingiem" opiera się na płytkach krwi, które pozyskuje się z krwi pacjenta. Polega ona na wykonywaniu nakłuć, w  wyniku których osocze dostarcza się do skóry właściwej. W ten sposób pobudzić można regenerację skóry. Zabieg jest przeprowadzony bez znieczulenia, nie ma reakcji immunologiczne a jedna sesja wystarczy, by osiągnąć zadowalające efekty. Zabieg będzie rekomendowany osobom, które mają suchą i odwodnioną skórę a także niewielkie zmarszczki. 

zabiegi medycyny estetycznej

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy naturalnie znajduje się w naszej skórze i odpowiada za jej jędrność oraz sprężystość. Z wiekiem będzie go coraz mniej a nasza skóra będzie się robić wiotka. Wypełniacze na bazie tego kwasu jeśli będą umieszczone bardzo precyzyjnie mogą sprawić, że ubytki będą mniejsze i jędrność będzie odpowiednia. Kwas hialuronowy stosowany może być w przypadku opadających kącików ust i tak często będzie właśnie wybierany.

Zabieg Cosmelan

Zabieg Cosmelan będzie przeznaczony dla osób z przebarwieniami słonecznymi i hormonalnymi. Pomaga między innymi likwidować zmarszczki, rozszerzone pory i wyrówna koloryt cery a także będzie regulował wydzielenie się sebum. To taki zabieg, który składa się z dwóch etapów w czasie których na twarz nakłada się mieszankę substancji depigmentacyjnych. W gabinecie medycyny kosmetycznej nakładana będzie na twarz pacjenta maska, którą zmywa się dopiero w domu. 

Nici liftingujące

Nici liftingujące wykonuje się z kwasu glikolowego oraz polimlekowego, które to będą gwarantowały alternatywę dla tradycyjnego liftingu, który będzie polegał na nacinaniu oraz napinaniu skóry. Włókna nici będą utrzymywać się klasycznie przez mniej więcej półtora roku dlatego warto sobie zabieg rozważyć.

Więcej na www.klinikamurano.com

O serwisie

Portal poświęcony tematyce motoryzacyjnej oraz technologicznej

Jak wybrać odpowiednią felgę?
W jaki sposób poradzić sobie z zawieszeniem?
Jakie wybrać dodatki do wystroju wnętrza?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

Black Weekend

wiertarko wkrętarki

farby do wnętrz

Kontakt

kontakt@mogilnocity.pl

Galeria