Zielona krew, czyli chlorofil w płynie

Chlorofil w płynie jest produktem, który pośrednio opracowali Richard Willstatter i Hans Fisher, dwaj zdobywcy nagrody nobla z medycyny. Oczywiście to nie oni sami stworzyli ten produkt, ale ich praca pozwoliła nam poznać oraz zrozumieć chlorofil. Jest on niezwykle dla nas ważny zwłaszcza we współczesnych czasach, w dobie wielkiego zanieczyszczenia powietrza oraz wielkich problemów naszego układu immunologicznego z radzeniem sobie z nowymi zagrożeniami.

Niebezpieczeństwo przychodzi do nas niepostrzeżenie. Są to substancje chemiczne nienaturalne dla nas, zazwyczaj obecne w śladowych ilościach w produktach spożywczych lub po prostu w wodzie i powietrzu. Cześć z nich powstaje także w naszych ciałach jako produkty przemiany materii, których organizm prawidłowo nie usuwa. Jesteśmy non stop zagrożeni przez rzeczy, o których istnieniu nawet nie wiemy. Szacuje się, że nawet 30% wszystkich chorób związanych z miejscem pracy to wynik działania szkodliwych substancji chemicznych. Do tego dochodzą jeszcze alergie, a najgroźniejsze są nowotwory/ chlorofil ( http://www.duochlorofil.pl/czym-jest-chlorofil ) może nas Bronic przed tymi chemikaliami. 

działanie chlorofilu

W chlorofilu w płynie najważniejszy jest oczywiście sam chlorofil, czyli substancja roślinna odpowiedzialna za prowadzenie procesu fotosyntezy. Jest ona w stanie magazynować energię światła słonecznego i my tej energii też potrzebujemy. Energia jest bowiem niezbędna do procesów regeneracji organizmu, a w ciele przeciętnego człowieka w każdej chwili umierają miliony komórek i muszą być one regularnie zastępowane nowymi. Zrównoważona dieta powinna nam dostarczać wszystko, co jest potrzebne do ich odtworzenia. Jeśli jednak nawet najlepsza dieta nie będzie posiadała odpowiedniej ilości energii, organizm nie będzie w stanie przekształcić składników odżywczych na nic pożytecznego. Przyspieszy to proces starzenia się i zdecydowanie pogorszy nasze samopoczucie, o ryzyku chorób nie wspominając.

Jeśli nasza dieta nie będzie odpowiednio zrównoważona, będzie w niej za dużo cukru i odzywek, nasz organizm ulegnie zakwaszeniu. Wybicie go z równowagi chemicznej wystawi nas na ryzyko rozwoju poważnych chorób. Chlorofil w płynie jest w stanie obniżyć kwasowość naszego organizmu, bo chociaż sam organizm jest w stanie sobie z tym poradzić, zazwyczaj nie dajemy mu na to szans przez niewłaściwą dietę i styl życia. Konieczna jest suplementacja.

 

O serwisie

Portal poświęcony tematyce motoryzacyjnej oraz technologicznej

Jak wybrać odpowiednią felgę?
W jaki sposób poradzić sobie z zawieszeniem?
Jakie wybrać dodatki do wystroju wnętrza?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

Black Weekend

wiertarko wkrętarki

farby do wnętrz

Kontakt

kontakt@mogilnocity.pl

Galeria