Polskie jachty radzą sobie coraz lepiej na światowym rynku

Może wiele osób się mocno zaskoczyć, ale w zakresie małych jachtów motorowych w ostatnich latach Polska posunęła się mocno do przodu i staje się prawdziwym liderem na tym rynku. Doceniają to między innymi klienci zagraniczni, którzy chętnie sięgają po propozycje naszych stoczni. Wiele przygotowywanych propozycji to jachty luksusowe. Można powiedzieć, że nasz kraj staje się zagłębiem motorowodnym i przygotowuje jachty w stoczniach, które są przez specjalistów zaliczane do najlepszych na świecie. 

Wśród producentów jachtów do 10 metrów długości nasz kraj jest właściwie największym producentem,. Każdego roku przygotowuje się wiele luksusowych jachtów, które kosztują nawet kilkaset tysięcy euro za sztukę. 

Pewnie każda polska firma chciała by zacząć działać na rynku związanym z luksusowymi dobrami, ale do tej pory udało się tam zaistnieć wyłącznie firmom, które zajmują się produkcją jachtów motorowych o luksusowym charakterze. Na naszym rynku tacy producenci nie mieli czego szukać i dlatego właśnie ich szansą na rozwój byli klienci z krajów zachodnich. Wydaje się, że swoją szansę firmy rzeczywiście dobrze wykorzystały i poszły w ostatnich latach mocno do przodu. 

Przez pewien okres czasu na rynku jachtów mieliśmy marazm, gdy chodzi o luksusowe produkty. Dlatego w tym okresie polskie firmy zrobiły co mogły i posunęły się bardzo mocno do przodu. Był to dla nich taki okres, w którym mogli odrobić straty to zagranicznej konkurencji, która w branży działała od dawna. Wydaje się, że to się właśnie udało, ponieważ w tej chwili polscy producenci wyszli z cienia i są najbardziej cenieni przez wymagających klientów.

 

O serwisie

Portal poświęcony tematyce motoryzacyjnej oraz technologicznej

Jak wybrać odpowiednią felgę?
W jaki sposób poradzić sobie z zawieszeniem?
Jakie wybrać dodatki do wystroju wnętrza?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

Black Weekend

wiertarko wkrętarki

farby do wnętrz

Kontakt

kontakt@mogilnocity.pl

Galeria