Luksusowa MURENA z Pszczółek - jachty, domy na wodzie

Dnia 18 lipca 2014 nastąpiła wyjątkowa uroczystość, ponieważ nadane zostało imię wyjątkowemu jachotwi motorowemu typu Activ40, który przygotowany został przez firmę ACTIV YACHTS z Pszczółek. 

Przygotowany jacht jest nową propozycją producenta, który ma coraz silniejszą pozycję na rynku. Tak naprawdę firma chce się zadomowić wśród producentów jachtów na stałe. Przygotowany został pod kątem rejsów dla 4 lub 6 osób. Znajdują się na nim dwie luksusowe kabiny oraz dwie łazienki. Mamy obszerną mesę i wyposażony kambuz, dzięki czemu komfort będzie miała cała załoga jachtu. Wyposażenie techniczne jachtu również stoi na świetnym poziomie. Przygotowane zostały dwa stanowiska manewrowe, nowoczesne nawigacyjne urządzenia i silnik o mocy 75KM a także dwa stery strumieniowe. To wszystko sprawia, że nawet najbardziej wymagający żeglarze będą zadowoleni na takim jachcie i będą mogli wykorzystywać jego szerokie możliwości. 

Zespół pod kierownictwem Marka Zygnerskiego zdaje sobie sprawę z tego, że czekają go kolejne wyzwania, ponieważ jacht ( http://activyachts.com/pl/dom-plywajacy-na-wodzie.html ) wzbudził spore zainteresowanie nabywców, którzy chcą go jak najszybciej posiadać. 

Matką chrzestną została Mirosława Kubicka, która oblewając jacht szampanem zdecydowała się nadać mu imię Murena. To nazwa, która jest wynikiem przeprowadzonego wśród pracowników firmy konkursu. W ceremonii uczestniczył Wójt Gminy, na terenie której funkcjonuje firma Activ. Wszyscy goście mogli zostać również oprowadzeni po przygotowanym jachcie oraz kosztować mogli specjalności z kuchni żuławskiej. Wszystko dopełniły szanty.

 

O serwisie

Portal poświęcony tematyce motoryzacyjnej oraz technologicznej

Jak wybrać odpowiednią felgę?
W jaki sposób poradzić sobie z zawieszeniem?
Jakie wybrać dodatki do wystroju wnętrza?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

Black Weekend

wiertarko wkrętarki

farby do wnętrz

Kontakt

kontakt@mogilnocity.pl

Galeria