Najlepsze telefony Xiaomi 2020: serie Mi, Redmi i Pocophone

Najlepsze telefony Xiaomi są jednymi z pierwszych urządzeń, na które należy zwrócić uwagę, jeśli jesteś na rynku dla nowego przystępnego cenowo słuchawki - telefony chińskiej firmy często oferują różnego rodzaju funkcje zwykle widziane w średniej lub nawet wysokiej klasy urządzeń, ale przy stosunkowo niskiej cenie tagów.

Xiaomi szybko staje się głównym graczem w Europie dzięki agresywnym cenom, a sprytni nabywcy telefonów postrzegają tę markę jako sposób na zdobycie urządzenia z najnowszym designem i najwyższej klasy specyfikacjami, bez płacenia flagowych cen.

Xiaomi sprzedaje swoje telefony pod trzema markami: Mi, Redmi i Pocophone; Mi jest główną marką średniej klasy, a Redmi i Pocophone to budżetowe serie. 

W chwili obecnej na naszej liście znajdują się głównie smartfony Mi, ponieważ to właśnie na rynkach zachodnich skoncentrowała się marka Xiaomi. Wydaje się jednak, że firma rozwija się w kierunku urządzeń Redmi, a telefony pocofonowe również okazały się popularne, więc w przyszłości będziemy mogli zobaczyć szerszy mix.

W tym momencie w tym przewodniku kupna są dwie nieobecności: Xiaomi Mi Note 10 i Redmi Note 8T. Obecnie przeglądamy oba telefony i dodamy je do tej listy, gdy zdecydujemy, gdzie się znajdują.

Spodziewamy się również zobaczyć Xiaomi Mi 10 (i być może inne urządzenia z firmy) na wystawie Mobile World Congress 2020 w lutym, i jest duża szansa, że zarobi miejsce na tej liście, widząc, jak Mi 9 obecnie góruje nad nim.

Oto najlepsze smartfony Xiaomi serii Redmi, MI czy Pocophone, które można kupić już teraz.

1. Xiaomi Mi 9

Najlepszy telefon Xiaomi w tej chwili

Xiaomi Mi 9 jest najlepszym telefonem Xiaomi, jaki można teraz kupić, oferującym kilka imponujących funkcji w niskiej cenie.

Był to pierwszy telefon na świecie, aby uzyskać Snapdragon 855 chipset (chociaż Samsung Galaxy S10 był pierwszym na Zachodzie), a także jeden z pierwszych w tym punkcie cenowym, aby mieć trzy tylne kamery, w tym 48MP głównego czujnika.

Od czasu premiery inne telefony pojawiły się z podobnymi specyfikacjami i funkcjami, ale Mi 9 jest nadal imponująco przystępna cenowo i ma mniej słabych punktów niż niektórzy z jego rywali.

2. Xiaomi Mi 9 SE

Mini Mi 9

Jeśli chcesz mieć telefon, który jest bliski Xiaomi Mi 9, ale chcesz wydać trochę mniej pieniędzy, to Mi 9 SE jest dla Ciebie - ma wiele cech najwyżej ocenianego telefonu Xiaomi, ale w zmniejszonym formacie.


Jest mniejszy, z kilkoma słabszymi specyfikacjami w kilku obszarach, jak np. kamery o nieco niższej rozdzielczości i chipset średniej klasy, ale nadal ma wiele do zaoferowania, zwłaszcza jeśli chodzi o jego wygląd i wyświetlacz.

Jeśli szukasz stylowego, ale niedrogiego telefonu z systemem Android, to możesz zrobić o wiele gorzej. W wielu dziedzinach jest to zgodne z regulaminem, ale właśnie tego chce wielu ludzi w smartfonie.

3. Xiaomi Mi Mix 3

Budżetowy telefon typu pop-up

Xiaomi Mi Mix 3 posiada przesuwną matrycę kamer, więc jeśli chcesz zrobić sobie samemu zdjęcie, podciągnij tylną część - oznacza to, że ekran nie jest rozbijany przez nacięcie lub dziurkę w metalu, co daje wspaniałe wrażenia pełnoekranowe.

Poza tym Mi Mix 3 jest kompetentnym urządzeniem średniego zasięgu, z przyzwoitą żywotnością baterii, najwyższej klasy procesorem (na koniec 2018 roku) i dwoma tylnymi kamerami.

Znaleźliśmy suwak trochę sztywny, a cały telefon jest po dużej stronie. Ale jeśli chcesz telefon klasy średniej z zabawną zabawą, to jest to świetna opcja. Jest też wariant 5G, który będzie cię kosztował trochę więcej.

4. Xiaomi Mi 9T Pro

Najbardziej zaawansowany telefon Mi 9

Xiaomi Mi 9T Pro to kolejny telefon firmy z częściami mechanicznymi: tym razem jest to wyskakująca kamera skierowana do przodu, co ponownie powoduje, że ekran jest nieuszkodzony.

Mi 9T Pro ma wiele do zaoferowania, z flagowymi specyfikacjami, świetną żywotnością baterii i wyglądem, który wielu ludzi uzna za atrakcyjny - a wszystko to za cenę znacznie niższą niż większość podobnych telefonów klasy średniej.

Jest tu kilka kwestii - między innymi jest tylko jeden głośnik (i łatwo go zakryć rękami), nie jest wodoodporny. Ale możesz zdecydować, że możesz żyć z takimi wadami, biorąc pod uwagę niską cenę.

5. Pocofon F1

Imponujące urządzenie budżetowe

Pocophone F1 jest obecnie jedyną słuchawką z Pocophone, choć na horyzoncie może być ich więcej.

Jest to całkiem niezłe budżetowe urządzenie, z pewnymi specyfikacjami, których nie spodziewałbyś się po cenie, w tym procesor Snapdragon 845 i duży zasilacz 4,000mAh.

Oczywiście, nie wszystkie spekulacje tutaj porównać korzystnie z telefonów po podobnej cenie wydanej w 2019 r. - specs aparatu zwłaszcza są trochę na słabej stronie - ale po raz kolejny jest to niska cena, która jest dużym punktem sprzedaży tutaj.

6. Xiaomi Mi 8 Pro

Starszy okręt flagowy

Zanim Mi 9 wprowadziło na Zachód Xiaomi w dużym stopniu, firma weszła na kilka rynków, w tym do Wielkiej Brytanii, z Mi 8 Pro. To na pewno ciekawe urządzenie, i to był imponujący debiut.

Xiaomi Mi 8 Pro ma przezroczysty tył, co nadaje mu ciekawszy wygląd niż wielu innym statkom flagowym - można zobaczyć jego wnętrza na miejscu. Telefon posiada również przyzwoity procesor, dobrej jakości aparat skierowany do przodu i ładnie niską cenę.

Istnieją pewne problemy - dlatego jest to tak daleko w dół naszej listy - takie jak nieco przyciemniony ekran, niewiarygodny czujnik linii papilarnych i brak gniazda słuchawkowego. Jednak w momencie wprowadzenia na rynek oferował on jeszcze dobrą wartość, a ponieważ teraz jest już trochę na topie, można go odebrać za jeszcze niższą cenę.

7. Xiaomi Redmi Note 7

Najlepszy smartfon Xiaomi serii Redmi

Jeśli szukasz prawdziwego, taniego telefonu, z super niską ceną, musisz patrzeć na telefony Redmi. Uwaga 7 jest świetną słuchawką jak na swoją cenę, a jeśli szukasz tylko taniego, ale solidnego urządzenia na co dzień, możesz zrobić o wiele gorzej.

W szczególności żywotność baterii jest świetna, z 4.000mAh zasilacz więcej niż mecz dla ekranu średniego zakresu i procesora - chociaż te dwie cechy niekoniecznie zawieść telefon, ponieważ są one również dobre dla ceny.

Redmi Note 7 nie ma jednak świetnego aparatu, i jak w przypadku wszystkich tych telefonów, interfejs MIUI Xiaomi jest love it lub nienawidzę go nakładkę systemu operacyjnego.

8. Xiaomi Redmi 7A

Super budżetowe urządzenie

Jest to najbardziej przystępne cenowo urządzenie Redmi, jakie można znaleźć właśnie teraz, ponieważ jest to wersja "Lite" z serii budżetowej.

Jest łatwy w użyciu jedną ręką, ponieważ ma małe ciało w porównaniu z innymi telefonami z tej listy. Ma też świetną baterię - zasilacz 4.000mAh zrobiłby wrażenie na każdym telefonie w tej cenie.

Nie dostaniesz wszystkich funkcji i specyfikacji, które możesz chcieć, jak NFC lub dużo pamięci RAM, ale jeśli potrzebujesz tych, to jest wiele innych telefonów na tej liście, które pasują do rachunku.

O serwisie

Portal poświęcony tematyce motoryzacyjnej oraz technologicznej

Jak wybrać odpowiednią felgę?
W jaki sposób poradzić sobie z zawieszeniem?
Jakie wybrać dodatki do wystroju wnętrza?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

Black Weekend

wiertarko wkrętarki

farby do wnętrz

Kontakt

kontakt@mogilnocity.pl

Galeria