Klimatyzacja i wentylacja

PresigeVent to firma, która jest na rynku od dwóch lat i działa we współpracy z firmami Instal-M oraz Climacool. Obie te firmy współpracują ze sobą już od 6 lat. Od tego czasu wspólnie realizowały one różnorakie inwestycje na terenie całego kraju. W połowie 2013 roku podjęta była decyzja o tym, by połączyć obie firmy.

Otwarcie spółki było poprzedzone różnorakimi inwestycjami, które mogły zapewnić klientom świadczenie usług na bardzo wysokim poziomie. Firma ma usługi, które związane są z projektowanie, doborem oraz montażem instalacji wentylacji czy klimatyzacji. ( http://prestigevent.com.pl/pl/wentylacja.html ) Zajmuje się także obróbkami blacharskimi instalacji zewnętrznych. Stabilna sytuacja firmy oraz długoletnie doświadczenie pozwalało na realizację różnorakich rozwiązań oraz na profesjonalną obsługę klientów.

Oferta firmy:
Wentylacja – doskonale przygotowany dobór oraz montaż urządzeń i instalacji zapewniający odpowiednią wymianę powietrza w budynku oraz dobry mikroklimat dla osób, które tam będą przebywać. 

Klimatyzacja – dobrze przygotowana kadra zajmuje się doborem urządzeń dopasowanych do potrzeb budynku oraz użytkowników, by zapewnić najlepszy komfort cieplny i warunki w pomieszczeniach. 

Ogrzewanie – nadmuchowe ogrzewanie to system grzewczy, który będzie eliminował pośrednie nośniki ciepła, dzięki czemu czas ogrzewania pomieszczeń będzie skrócony. System można rozbudować o kolejne moduły, które mają zwiększać komfort.  

Klimatyzacja

Automatyka- przygotowujemy rozwiązania i dobieramy poszczególne elementy automatyki tworzą tym samym rozwiązania, które dopasowane będą do indywidualnych potrzeb klienta. Dobór każdego systemu będzie poprzedzony analizą kosztów i rozwiązań, które w danym miejscu będą najlepsze. 

Sprzedaż i serwis – Oferujemy sprzedaż oraz montaż rozwiązań z branży HVAC. Nasza kadra będzie zapewniać profesjonalny montaż urządzeń. Firma jako autoryzowany partner wielu producentów gwarantuje serwis oraz obsługę systemów w okresie związanym z gwarancją jak i też w momencie, gdy będzie już czas po gwarancji i będzie trzeba płacić za naprawę.

 

O serwisie

Portal poświęcony tematyce motoryzacyjnej oraz technologicznej

Jak wybrać odpowiednią felgę?
W jaki sposób poradzić sobie z zawieszeniem?
Jakie wybrać dodatki do wystroju wnętrza?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

Black Weekend

wiertarko wkrętarki

farby do wnętrz

Kontakt

kontakt@mogilnocity.pl

Galeria