10 Motywujących cytatów, które warto znać

" Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej. " - Dale Carenegie
Z tymi słowami zgodzi się chyba każdy z nas. Jednocześnie trzeba zauważyć, że wiele osób o takich słowach zapomina. Wiele osób, które możemy spotkać to takie postacie, które nie są w stanie prowadzić normalnej rozmowy. Okazuje się coraz częściej, że takie osoby traktują inny punkt widzenia jako policzek, który jest im wymierzony. A za ten policzek top oni będą chcieli nam wymierzyć pięść. 

" Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego. " - Tony Gaskins
To słowa, które warto sobie przypomnieć w momencie, gdy rezygnujemy z jakiegoś marzenia. Chodzi o sytuacje, gdy sami przyłapiemy się na tym, że z czegoś rezygnujemy. Mamy takie marzenia, z których się wycofujemy i potem nie żalujemy tego to jednak błąd. Rozpocznijmy bowiem granie na siebie, na swoją drużynę. Nie doprowadzajmy do sytuacji, w której to ktoś inny wybierze nas i dla niego będziemy pracowali na jego sukcesy. Musimy na to szczególnie uważać. 

"Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób." - Napoleon Hill
To sygnał dla nas, że kluczowa sprawa to podjęcie takich działań, które jesteśmy w stanie sami realizować. jeśli coś jest dla nas za duże, wybierzmy na początek coś mniejszego. Najważniejsze to dążyć do celu. 

"Jesteśmy odzwierciedleniem pięciu osób, z którymi spędzamy najwięcej czasu. To oni nas motywują, doradzają, krytykują. Przyjrzyj się, z kim Ty przestajesz. " - Nancy Drew
Jeśli jesteśmy z innymi ludźmi w jakimś miejscu to okazuje się, że bardzo często robimy to samo co oni. Nasze środowisko wpływa na nas i będzie również decydować o naszych aspiracjach, planach czy marzeniach. Sami nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że inni mogą mieć na nas wielki wpływ i sami potem będziemy żałować, że nie byliśmy odpowiednio aktywni w tym co robimy. 

" 99% wszystkich porażek pochodzi od ludzi, którzy mają nawyk tworzenia ciągłych wymówek. " - G. W. Carver
Jeśli będziemy ciągle powtarzać jakieś wymówki to sami tworzymy sobie przepis na kolejną klęskę, co do której potem nie wiemy jak sobie z nią poradzić. 

Cytaty o motywacji

"Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz- również masz rację. " - Henry Ford
Jeśli czegoś nie umiemy to najwyższy czas, by się postarać o to, by się tego nauczyć. Na pewno warto zawsze ten pierwszy krok zrobić. Krok ku rozwojowi. 

"Jesteś biedny i nieszczęśliwy nie dlatego, że Bóg tak chciał, ale dlatego, że twój ojciec wpoił ci, że tak musi być." - Henry Ford
Wydaje się, że to ciekawe, by zastanowić się kiedyś ile tak naprawdę mamy swoich poglądów, a ile będzie podchodzić z naszego środowiska z tego co dowiedzieliśmy się w domu, szkole czy kościele. 

"To nie to, co masz, ani to, kim jesteś, ani to, gdzie jesteś, ani co robisz czyni Cię szczęśliwym bądź nieszczęśliwym. Chodzi o to, o czym myślisz." - Dale Carnegie
Każdy z nas myśli praktycznie bez przerwy. To jednak my sami zawsze decydujemy o tym czemu będziemy chcieli swoje myśli poświęcać. 

"Nie znam klucza do sukcesu, ale kluczem do porażki jest próbowanie zadowolenia wszystkich wokół." - Bill Cosby

"Prawdziwą miarą bogactwa jest to, ile byłbyś wart, gdybyś stracił wszystkie swoje pieniądze." -  Autor nieznany
Mówi się o tym, że milionerzy dzielą się na dwie grupy. Ci, którzy po bankructwie idą w dół i tych, którzy po bankructwie będą w stanie się odbudować w ciągu jednego roku. To znak umiejętności i znak własnej wartości. Warto zobaczyć kim naprawdę jesteśmy i co potrafimy.

 

O serwisie

Portal poświęcony tematyce motoryzacyjnej oraz technologicznej

Jak wybrać odpowiednią felgę?
W jaki sposób poradzić sobie z zawieszeniem?
Jakie wybrać dodatki do wystroju wnętrza?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

Black Weekend

wiertarko wkrętarki

farby do wnętrz

Kontakt

kontakt@mogilnocity.pl

Galeria