Wentylacja i klimatyzacja - instalacje zapewniające komfort

PresigeVent to nowoczesna firma, która jest na rynku pod tą marką od dwóch lat. Działa również razem z firmami takimi jak Instal-M oraz Climacool. Firmy te pracują od 6 lat razem. W tym okresie realizowane były liczne wspólne inwestycje na terenie całego kraju. W roku 2013 podjęta była decyzja o tym, by te firmy razem połączyć. Otwarcie spółki było związane z różnorakimi inwestycjami, które miały zapewnić, żę wszystko co będzie robione przez te firmy będzie na bardzo wysokim poziomie i rzeczywiście dobrze się sprawdzi.

Firma realizuje usługi związane z przygotowywaniem instalacji wentylacji czy klimatyzacji. Może realizować prace związane z obróbką blacharską jak i instalacjami zewnętrznymi. Stabilna sytuacja firmy oraz duże doświadczenie pozwala na realizację różnorakich instalacji. Firma gwarantuje wszystkim klientom naprawdę bardzo dobrze przygotowywaną ofertę. 

Oferta firmy:
Wentylacja –  to bardzo dobrze przygotowane rozwiązania pasujące do montażu instalacji i zapewniający wymianę powietrza w budynku oraz odpowiedni mikroklimat dla tych osób, które mają tam przebywać. 

Klimatyzacja – przygotowywana w firmie kadra będzie zajmować się przygotowywaniem dla każdego klienta indywidualnie dopasowanej oferty, której można zaufać, ponieważ jest starannie przygotowana. 

Ogrzewanie – nadmuchowe ogrzewanie to nowoczesny system grzewczy, który będzie eliminował pośrednie nośniki ciepła. Dzięki temu czas ogrzewania pomieszczeń jest skrócony. System będzie można także rozbudować umieszczając kolejne moduły, który mają powiększyć komfort. 

Automatyka – przygotowywane są rozwiązania, które będą dla każdego klienta indywidualnie dopasowane i dzięki temu będzie można oczekiwać ich realizacji na zadowalającym poziomie. dzięki dobremu dopasowaniu i wcześniejszej analizie kosztów uda się wszystko realizować najlepiej jak będzie się dało dla danej firmy. 

Sprzedaż i serwis – zaoferować można między innymi sprzedaż oraz montaż rozwiązań z branży HVCA. Nasza kadra będzie gwarantować profesjonalny montaż wszystkich urządzeń. Jesteśmy autoryzowanym partnerem dla wielu producentów, dlatego ta nasza oferta będzie zawsze bardzo dobrze przygotowana. Jesteśmy w stanie gwarantować naszym klientom miedzy innymi serwis gwarancyjny jak i naprawy po okresie gwarancji.

 

O serwisie

Portal poświęcony tematyce motoryzacyjnej oraz technologicznej

Jak wybrać odpowiednią felgę?
W jaki sposób poradzić sobie z zawieszeniem?
Jakie wybrać dodatki do wystroju wnętrza?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

Black Weekend

wiertarko wkrętarki

farby do wnętrz

Kontakt

kontakt@mogilnocity.pl

Galeria