Deszczownica - rodzaj baterii prysznicowej

Deszczownica jest rodzajem baterii prysznicowej, którą można zamontować na stałe pod sufitem lub na ścianie. W porównaniu do standardowej słuchawki prysznicowej posiada ona przede wszystkim inną szerokość oraz rodzaj strumienia. Zamontowanie jej w łazience zapewnia nam przede wszystkim przyjemne doznania podczas kąpieli.

Warto jednak pamiętać, że w porównaniu do standardowych słuchawek, deszczownice zużywają nieco więcej wody. Niemniej jednak takie wyposażenie w łazience jest bardzo przydatne, nawet mimo nieco większych kosztów. Prysznic dla wielu z nas oznacza chwilę relaksu i odpoczynku po całym dniu, zaś deszczownice stwarzają ku temu idealne warunki. Jeśli komuś zależy na znacznym zmniejszeniu zużyciu wody, to dobrym rozwiązaniem może być połączenie deszczownicy ze standardową słuchawką.

Rodzaje baterii przysznicowych

Ponadto zwykły prysznic pozwala nam na uniknięcie zamoczenia włosów podczas kąpieli, na co nie zawsze możemy sobie pozwolić – połączenie zwykłego zestawu prysznicowego z deszczownicą stanowi zatem dobry kompromis. Jeśli jednak nasza deszczownica ma działać prawidłowo, w domu powinno być odpowiednie ciśnienie wody – dobrze będzie zatem wcześniej upewnić się, że posiadamy ku temu właściwe warunki.

Deszczownice są doskonałym rozwiązaniem w nowoczesnych łazienkach. Można co prawda zamontować je w zwykłej kabinie prysznicowej, ale nie prezentują się one wówczas tak ciekawie jak na przykład w dużych wnękach. Najbardziej godne polecenia są deszczownice oferowane przez firmę New Trendy – przede wszystkim zestawy Terra, Nova oraz Vega.

O serwisie

Portal poświęcony tematyce motoryzacyjnej oraz technologicznej

Jak wybrać odpowiednią felgę?
W jaki sposób poradzić sobie z zawieszeniem?
Jakie wybrać dodatki do wystroju wnętrza?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

Black Weekend

wiertarko wkrętarki

farby do wnętrz

Kontakt

kontakt@mogilnocity.pl

Galeria